Visų paslaugų perkėlimas į Domenai.lt

Jei svetainę, el. paštą ar domenus šiuo metu talpinate pas kitą paslaugų teikėją, galima viską perkelti pas mus. Paslaugų teikėjo keitimas yra neskausmingas ir nebaisus, jei patikėsite viską mums. Mes pasirūpinsime visais techniniais darbai.

Mes esame nepriklausomas, akredituotas paslaugų teikėjas UAB "Bartus pro". Akreditaciją suteikė Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centras (domreg.lt). Domenų registravimo ir svetainių talpinimo, hostingo paslaugas teikiame nuo 2008 metų, ir teiksime jas dar daug dešimtmečių.

Prisijunkite prie daugiau nei 16 000 mūsų laimingų klientų, mes Jūsų laukiame!

Įveskite svetainių kurias norite perkelti domenų pavadinimus, po vieną kiekvienoje eilutėje.

Suteikiama Profesionaliai perkeliame svetaines iš kitų paslaugų teikėjų

Suteikiama Svetainės veikimas perkėlimo metu nesutrinka

Suteikiama Jums nereikia rūpintis jokiomis techninėmis detalėmis

Kodėl turėtumėte perkelti savo svetainę ir el. paštą pas mus?

Skaidriausias ir patogiausias hostingo valdymas

Kaip ir virtualiame dedikuotame serveryje, kiekvienas hostingo planas turi savo resursus (CPU, IO, RAM, procesai ir kt.). Mūsų naudojama technologija skiriasi nuo tų, kurias siūlo kiti paslaugų teikėjai, tad dirbame dar stabiliau ir greičiau.

Klientams suteikiame „DirectAdmin“ valdymo pultą. Naudodamiesi juo, galėsite atlikti viską, ko prireiks hostingui, pavyzdžiui, keisti PHP versiją ir nustatymus realiu laiku.

Pastebėję, kad svetainei nebeužtenka galios, matysite grafikus ir detalią informaciją, kada, kiek ir kokie resursai yra naudojami. Galėsite nuspręsti patys: optimizuoti svetainės programinį kodą ar tiesiog pakeisti planą.

Skaidriausias ir patogiausias hostingo valdymas

Hostingas su garantija, nemokamas išbandymas

Hostingui suteikiame 100 % veikimo garantiją. Jei paslauga negalėsite naudotis dėl mūsų kaltės, įsipareigojame kiekvieną neveikimo valandą keisti į vieną dieną nemokamų paslaugų.

Pasirinktu svetainių ir el. pašto talpinimo (hostingo) planu 30 dienų galėsite naudotis nemokamai! Užtikriname, kad nėra taikomos jokios paslėptos sąlygos.

Naudojatės hostingo paslauga kitur? Pasitikėkite Domenai.lt specialistais, kurie jūsų svetainę ir el. paštą perkels greitai ir kokybiškai. Pasirūpinsime visais techniniais niuansais.

Hostingo paslauga užsakyta kitur ir ilgam apmokėta? Susisiekite su mumis, rasime geriausią sprendimą.

Hostingas su garantija

Draugiška ir greita pagalba

Kompetentingi ir draugiški mūsų specialistai klientus aptarnauja telefonu, el. paštu ir per pokalbių programėlę (live-chat). Darbo valandomis į el. laiškus atsakome greitai, dažniausiai per 15–30 minučių.

Daugelį atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus rasite mūsų svetainės pagalbos įskiepyje ir puslapyje pagalba.domenai.lt.

Padedame visais su hostingo paslaugų naudojimu susijusiais klausimais. Norintieji gali užsisakyti programų įrašymo, programavimo paslaugas.

Draugiška ir greita pagalba

Galingas ir saugus elektroninis paštas

El. pašto dėžutes sukursite lengvai, vos keliais pelytės paspaudimais, o jas tikrinti galėsite kompiuteryje, telefone, per interneto naršyklę ar naudodami pašto programą („Mail“, „Outlook“, „Thunderbird“ ir kt.).

Prireikus pasinaudosite autoatsakiklio funkcija. Ji pravers, kai atostogausite. Iš anksto paruoštą automatinį atsakymą serveris išsiųs visiems, kurie jums parašys el. laišką.

Siekdami užtikrinti didesnį duomenų saugumą, galėsite naudotis ryšio kanalu tarp jūsų pašto programos ir pašto serverio, tai svarbu norint atitikti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR, angl. GDPR) reikalavimus.

Pagalbos svetainėje esame paruošę detalius gidus, kurie padės sužinoti, kaip kurti ir tikrinti el. pašto dėžutes.

Galingas ir saugus elektroninis paštas

Nemokamas „Let’s Encrypt“ SSL sertifikatas

Pasirinkę bet kurį svetainių talpinimo planą, „Let’s Encrypt“ SSL sertifikatą gausite be jokių papildomų mokesčių.

SSL sertifikatas labai svarbus, siekiant atitikti BDAR (angl. GDPR) reikalavimus. Įdiegtas sertifikatas padės užtikrinti svetainės lankytojų perduodamų duomenų saugumą, padidins pasitikėjimą svetaine ir leis pasiekti geresnių reitingavimo rezultatų „Google“ paieškoje.

Nemokamas SSL sertifikatas

„DirectAdmin“ valdymo pultas

„DirectAdmin“ laikomas itin patogiu hostingo paslaugų valdymo pultu, kuriuo galėsite atlikti įvairius veiksmus: nukreipti (peradresuoti) svetainę, valdyti DNS, keisti el. pašto slaptažodžius, siųsti atostogų žinutes, kurti MySQL duomenų bazes, realiu laiku keisti PHP versiją ir nustatymus, matyti statistiką ir t. t.

DirectAdmin valdymo pultas

Vienu paspaudimu įrašomos populiariausios programos

Suteiktu „Installatron“ įrankiu galėsite lengvai įsirašyti WordPress, PrestaShop, Joomla, PHP BB, Drupal ir kitas populiariausias nemokamas interneto programas.

Keliais paspaudimais nurodysite pageidaujamus slaptažodžius, pasirinksite naudojamą domeną, o „Installatron“ įrankis darbą už jus atliks per kelias minutes.

Programų pasirinkimas išties platus: blogai, forumai, el. parduotuvės, „Wiki“, turinio valdymo sistemos, galerijos, apklausos ir dar daugiau.

Vienu paspaudimu įrašomos populiariausios programos

PHP versijos ir nustatymų keitimas realiu laiku

„DirectAdmin“ valdymo pulte realiu laiku galėsite pakeisti ne tik naudojamą PHP versiją, bet ir modulius ar nustatymus (max_post_size, upload_max_filesize, max_input_vars, memory_limit ir kt.).

Kiekvienas klientas turi galimybę pasirinkti svetainei labiausiai tinkančią versiją – nuo 5.2 iki 8.2.

Pažiūrėkite, kaip lengva pakeisti PHP versiją ir PHP nustatymus.

PHP versijos ir nustatymų keitimas realiu laiku